Galeria Bursztynowa powiększy się

For You salon fryzjersko-kosmetyczny

zdjecie sklepu
Telefon: 535 024 324

Pod szyldem For You znajdziecie Państwo profesjonalne usługi fryzjersko - kosmetyczne. Zapewniamy fachową obsługę przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, które pozwalają podążyć za trendami i zmieniającymi się wymaganiami klientów. Zadbamy, abyście Państwo byli w pełni zadowoleni z wizyty w naszym salonie.


Nasze usługi:

Fryzjerskie:

Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, koloryzacja, modelowanie, trwała ondulacja, przedłużanie włosów, fryzury okolicznościowe, fryzury ślubne, pakiety ślubne.

Kosmetyczne:

Pielęgnacja okolic oczu: regulacja brwi lub rzęs, henna brwi lub rzęs, przedłużanie, uzupełnianie lub zdejmowanie rzęs.

Makijaż: dzienny, wieczorowy, ślubny, próbny, kępki.

Depilacja woskiem: wąsik, pachy, ręce, łydki, uda, całe nogi, broda, baki, klatka piersiowa, plecy.

Zabiegi na dłonie i stopy: manicure biologiczny lub klasyczny, frencz, manicure męski, malowanie, manicure + lakier hybrydowy, manicure + lakier hybrydowy frencz, manicure SPA, zabieg parafinowy, pedicure tradycyjny, frencz lub leczniczy, pedicure + lakier hybrydowy, pedicure + lakier hybrydowy frencz, malowanie, pedicure SPA.

Jako jedyny salon fryzjersko-kosmetyczny w Ostrołęce jesteśmy otwarci codziennie do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00 – 20.00.