Galeria Bursztynowa powiększy się

Galeria Bursztynowa powiększy się

 
Pierwsze prace budowlane nowej inwestycji spółki Narev Inwestycje, właściciela Galerii Bursztynowej, ruszą już niebawem. Na placu przy centrum handlowym, od strony ulicy Goworowskiej, powstanie park handlowy. Nowy obiekt będzie współgrał z istniejącą galerią, dzięki wykorzystaniu tożsamych płyt ceramicznych przy wykończeniu fasady budynku. Powierzchnia najmu wynosząca około 5 tys. mkw. zapewni szeroką ofertę produktów i usług.
 
Jednym z najemców parku handlowego będzie sklep sportowy Decathlon. Lider na polskim rynku sportowym, oferuje ponad 30 tys. artykułów do uprawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych w 46 sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.
 
Oferta Decathlonu przeznaczona jest dla wszystkich pasjonatów, od początkujących do zaawansowanych sportowców. Oparta jest głównie na markach własnych, a ich ekipy wkładają całą swoją energię w tworzenie produktów technicznych, ładnych, prostych i zawsze w jak najniższej możliwie cenie.
 
W ramach inwestycji powstanie także stacja paliw polskiego koncernu paliwowo-energetycznego PKN „Orlen” oraz myjnia samochodowa ręczna bezdotykowa i automatyczna. Obiekty zostaną połączone z centrum handlowym wspólną infrastrukturą i układem komunikacyjnym.
 
O kolejnych markach, które znajdą się w parku handlowym będziemy informować wkrótce.

Wynajem powierzchni: najem@narev-inwestycje.pl


Widok od ulicy Goworowskiej

 

Widok od ulicy Rodziny Ulmów