Galeria Bursztynowa powiększy się

Amelka zwyciężczynią konkursu!

07 czerwiec 2017
W dniach 1-6 czerwca na Facebooku Galerii Bursztynowej odbył się konkurs w ramach akcji "Stylowe dzieciaki". Internauci mogli głosować na swoich faworytów spośród 13-rga dzieci, które prezentowały kolekcje wiosna/lato znanych marek odzieży dziecięcej.
 
Najwięcej tzw. lajków, bo aż 814 otrzymała 8-letnia Amelka z Ostrołęki i tym samym Komisja Konkursowa zgodnie z regulaminem konkursu przyznała jej I miejsce oraz nagrodę główną, czyli bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepach: Reporter Young, Coccodrillo i 5.10.15 w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.  
 
II miejsce zajęła 6-letnia Kornelia. Mieszkanka Ostrołęki zdobyła 674 głosów internautów oraz nagrodę w postaci bonu o wartości  200 zł na zakupy w  sklepach: Reporter Young, Coccodrillo i 5.10.15 w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.
 
III miejsce z 350 głosami zajął mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej 5-letni Oliwier. W nagrodę chłopiec otrzyma także bon o wartości  200 zł na zakupy w sklepach: Reporter Young, Coccodrillo i 5.10.15 w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce.
 
Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!
 
[Informacje na temat odbioru nagród prześlemy drogą mailową].
 
 
Czytaj także: