Galeria Bursztynowa powiększy się

Podobają Wam się metamorfozy naszych finalistek? [Foto i wideo]

25 luty 2017
Metamorfozy sześciu finalistek akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy" odbyły się 14 i 15 lutego. Były to niewątpliwie dni pełne wrażeń dla uczestniczek projektu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory kilku tysiącom obserwujących projekt osobom zdradziliśmy kulisy metamorfoz. Tym razem przedstawiamy pełną relację z wydarzenia.
 
Co sądzą o swoich przemianach oraz jak poradziły sobie podczas sesji zdjęciowej nasze finalistki możecie zobaczyć oglądając film. Dla fanów projektu przygotowaliśmy także galerię zdjęć.
 
Już 1 marca br. będzie można zagłosować na swoją faworytkę. Głosowanie odbędzie się na naszym Facebooku i potrwa do 6 marca, do północy. To od Was zależy, która z Pań zdobędzie nagrodę główną, czyli weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu&SPA Natura Mazur w Warchałach. Przypominamy też, że piewsze trzy miejsca nagrodzimy zestawem ubrań, które uczestniczki zaprezentowały podczas sesji zdjęciowej.
 
 
 
 


Główni partnerzy akcji: Perfumeria Douglas, Salon fryzjersko-kosmetyczny For You, Hotel&SPA Natura Mazur.

Nasze finalistki ubrały takie marki jak: Elisabeth, Swing, Moda Coctail, Quiosque, Big Star, Moodo, Diverse, Top Secret, Greenpoint.Materiał filmowy 1 :Galeria do artykułu :