Galeria Bursztynowa powiększy się

Poddaj się naszej metamorfozie i odkryj siebie na nowo!

26 styczeń 2017
Otwierasz szafę i uważasz, że nie masz co na siebie włożyć? Nie potrafisz dobrać odpowiednich fasonów i rozmiarów ubrań do swojej figury oraz nie masz czasu, aby zadbać o swoje włosy i twarz? To właśnie Ciebie szukamy!
 
Zgłoś się do udziału w akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy", którą przygotowaliśmy specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Aby wybrane przez nas uczestniczki mogły podczas tego święta czuć się i wyglądać wyjątkowo, musimy już rozpocząć pierwszy etap akcji, czyli przyjmowanie zgłoszeń.
 
Aby mieć możliwość wzięcia udziału w akcji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz prześlesz do nas ZGŁOSZENIE.

Wybierzemy 5 wspaniałych kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowgo wyglądu. W ramach akcji każda z wybranych uczestniczek będzie mogła czuć się wygrana, ponieważ o Waszą metamorfozę zadbają specjaliści. Zapewnimy Wam zmianę fryzury, pokażemy techniki makijażu oraz podpowiemy jak się ubierać. Przemianę uwiecznimy podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Będzie to świetna zabawa w blasku fleszy.
 
Dodatkowo, wybrane przez nas Panie powalczą o cenne nagrody w konkursie, który przeprowadzony zostanie na naszym facebookowym fanpage'u. Waszą pracę podczas sesji ocenią internauci. Trzy Panie, których zdjęcia zdobędą nawięcej tzw. "Like'ów" otrzymają w nagrodę stylizacje, które zaprezentowały podczas sesji. Łączna wartość nagród dla uczestniczek to ok. 6 000 zł.
 
Wśród tych 3 laureatek znajdzie się także nasza zwyciężczyni, która otrzyma NAGRODĘ GŁÓWNĄ - weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.
 
Voucher pobytowy obejmuje:
- 2 noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju dwuosobowym,
- 2 śniadania w formie bufetu z produktami regionalnymi,
- 2 obiadokolacje dla dwóch osób w Restauracji Poezja Smaków,
- 1000 zł do wykorzystania na zabiegi w SPA,
- Wstęp do strefy Wellnes – relaks w ekskluzywnym świecie basenów i saun, a w nim: basen rekreacyjny z jazccuzi i masażami wodnymi, basen pływacki, jacuzzi zewnętrzne, strefa saun – łaźnia parowa, sauna ziołowa i fińska, sauna Infrared, ściana solna, parking.
 
 
 
 
Do udziału w akcji zaprasza Was także nasza stylistka Agata Bałdyga.


Materiał filmowy 1 :

Materiał filmowy 2 :