Galeria Bursztynowa powiększy się

Świąteczny konkurs dla dzieci! [Zakończony]

08 grudzień 2016

Konkurs plastyczny „Zaprojektuj kartkę świąteczną” polega na wykonaniu dowolną techniką kartki świątecznej o formacie A5. Na projekcie powinien być uwzględnione także logotyp Galerii Bursztynowej, które można pobrać poniżej.

Pobierz logo

 

 

 

Wyłonimy 10 projektów, które przejdą do drugiego etapu. Na tym etapie kartki ocenią internauci na facebookowym profilu Galerii Bursztynowej. Zwycięży projekt, który zdobędzie najwięcej punktów: 1 punkt za polubienie, 2 punkty za udostępnienie projektu.

Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież do lat 14.

Wykonane prace należy dostarczyć do siedziby organizatora konkursu przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3 [Ostrołęka, budynek OCK] w dniach powszednich od 9 grudnia do 14 grudnia, [w godzinach 9.00 - 17.00. Do projektów należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko, wiek oraz miejscowość i numer telefonu.

Termin głosowania internautów na Facebooku Galerii Bursztynowej: https://www.facebook.com/GaleriaBursztynowa : 16 grudnia - 19 grudnia 2016 r., do północy.

Ogłoszenie wyników: 21 grudnia 2016 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku Galerii Bursztynowej oraz na stronie internetowej galeriabursztynowa.com.pl

Regulamin