Galeria Bursztynowa powiększy się

Licytuj z Bursztynową!

03 czerwiec 2016

„Licytuj z Bursztynową” to kolejna ciekawa propozycja, która zapewni klientom sporą dawkę emocji i dodatkowych korzyści. Co należy zrobić, aby wziąć udział w licytacji i zdobyć wspaniałe nagrody: Voucher na wycieczkę za granicę dla dwóch osób o wartości 2000 zł,  voucher na urodziny dziecka w Figlarium dla 10 osób, bon upominkowy o wartości 1500 zł do wykorzystania w  RTV Euro AGD, bon upominkowy do wykorzystania w salonach Elisabeth o wartości 500 zł  lub jeden z ponad 20 bonów upominkowych?

1. Dokonaj zakupów w dniach 4-19 czerwca w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej i zachowaj paragony. [Tesco i OBI nie biorą udziału w akcji].
2. Wymień paragony na naszą wewnętrzną walutę o nazwie Bursztynki, stworzoną specjalnie na tę okazję. Wymiany dokonaj w Punkcie Obsługi Licytacji, który znajduje się w Galerii Bursztynowej przy Książnicy Polskiej.
3.Weź udział w licytacji 19 czerwca o godz. 13.00. Licytuj Bursztynkami i zdobądź upatrzone nagrody! [Pełna lista nagród dostępna jest w regulaminie].

Należy pamiętać, że uczestnikami akcji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji, oprócz paragonów, biorą udział także umowy zawarte w dniach 4-19 czerwca z biurem podróży lub sieciami telekomunikacyjnymi, znajdującymi się w Galerii Bursztynowej.

Za każde wydane 50 zł uczestnik otrzymuje jeden banknot o nominale 50 Bursztynków. Na jeden paragon uczestnik może otrzymać maksymalnie 10 banknotów Bursztynków o nominale 50. Aby uzyskać kwotę min. 50 zł można połączyć najwyżej dwa paragony. Paragony te mogą pochodzić z różnych punktów handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej [oprócz OBI, Tesco] i nie muszą być wydane tego samego dnia.

W Punkcie Obsługi Licytacji nie można przedstawić więcej niż jeden raz tego samego paragonu. Aby uniknąć nieporozumień paragony będą opieczętowane napisem „Bursztynki wydano”. Paragony opieczętowane należy okazać w dniu licytacji.

RegulaminMateriał filmowy 1 :

Materiał filmowy 2 :