Galeria Bursztynowa powiększy się

Zapisz się na bezpłatne porady i zakupy ze stylistką!

05 styczeń 2017

Nie masz pomysłu na siebie, a chcesz wyglądać modnie? Właśnie ruszyła pierwsza tegoroczna edycja akcji modowej pn. „Zakupy ze stylistką” w Galerii Bursztynowej!

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

Wybierzemy aż 8 osób! W akcji mogą wziąć udział kobiety i męźczyźni, a także młodzież i dzieci pod opieką dorosłych. Pamiętajcie, usługa stylistki, czyli udzielenie porad podczas robienia zakupów z uczestnikiem jest bezpłatna, dlatego warto skorzystać z takiej okazji!

Spotkanie ze stylistką trwa około dwie godziny. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.

Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki, jej wad i zalet oraz omówienie fasonów odpowiednich do danej figury.

Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. Koszty zakupów ponosi w całości uczestnik. Dokonanie zakupów w czasie spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.

Termin spotkania z uczestnikami akcji to 15 i 16 stycznia.

Zgłoszenia można nadsyłać do 12 stycznia. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgłoszenie